ATTDER Siirt İl Başkanlığından Bayramlaşma Ziyaretleri

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği ‘’ATTDER’’ Siirt İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştiridi
Ziyaretlere;
ATT DER Siirt İl Başkanı; Eda LEVENTOĞLU, Attder Siirt İl Bşk.Yrd. ; Gülizar BOZKURT Att ; Att Muhammed Rezzan ÇELEPKOLU Şöför Arkadaşlarımızdan ; Mecit YOLBAŞ ve Fırat GÜL’den oluşan heyet gerçekleştirdi.

Siirt il Ambulans Servisi 112 Komuta Kontrol Merkezi, 1Nolu ASHİ ,3 Nolu ASHİ, 4Nolu ASHİ, 5 Nolu ASHİ ve ‘’Siirt Engelsiz yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’’ ne ATT DER Siirt İl Başkanlığı tarafından ziyaret gerçekleştirildi ve Bayramları Kutlandı.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği ‘’ATTDER’’ Siirt İl Başkanı Eda LEVENTOĞLU Yaptığı açıklama’da 7 Gün,24 Saat Yaz, Kış, Bayram demeden büyük bir fedakarlık göstererek ,Çalışan 112 Personelleri’nin bayramlarını kutlamak,Sevdikleri ile bayramlaşmak yerine ,Yardıma ihtiyacı olacak biri olma endişesi ile Görevleri başında Anons bekleyen 112 Çalışanlarına bu mutlu günde,Bayramda ziyaret gerçekleştirmek ve bayramlarını kutlamak Arkadaşlarımızı çok sevindirdi.Onların bu mutluluğuna şahit olmak bzi çok sevindirdi dedi..

Derneğin vizyonu ve misyonu şeklinde hareket ettiklerini dile getiren LEVENTOĞLU Kimsesi olmayan,yardıma ihtiyacı olan insanların da yanlarına giderek bir nebze onların bayramlarını kutlamak ,yüzlerinde oluşan o tebessümü görmek bizi çok mutlu etti dedi.

Derneğin Siirt ilindeki çalışmalarını,faaliyetlerini de dile getiren Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği ‘’ATTDER’’ Siirt İl Başkanı Eda LEVENTOĞLU Siirt ili olarak bu tarz sosyal projelerde her zaman olacaklarını ifade etti.

siirt-atttder-1

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş