ATTDER Denizli İl Başkanlığından İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Denizli İl Başkanlığından İl Sağlık Müdürlüğüne Ziyaret.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Denizli İl Başkanı Kazım Boyacıoğlu, İl Başkan Yardımcıları Ramazan Elmas ve Fatma Çulhan’dan oluşan heyet Denizli İl Sağlık Müdürü Dr Mahmut Tekin’i makamında ziyaret etti.
Ziyarete İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr Bekir Yenipazarlı’da hazır bulundu.

Ziyarette Denizli’de çalışan Acil Tıp Teknisyenlerinin ve paremediklerin yaşadığı sorunlardan en önemlileri ve çözüm önerileri dile getirilirken Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği faaliyetleri, hedefleri ve projeleri konusunda da bilgi verildi.

Ayrıca Kasım ayında yapacağımız Uluslararası kongremize davet edildi.

ATTDER Denizli İl Başkanlığı hakkında Sağlık Müdürü Dr Mahmut Tekin’i bilgilendiren İl Başkanı Kazım Boyacıoğlu “bizler genç ve dinamik bir meslek grubunun temsilcileriyiz. Denizli’de çalışan acil tıp teknisyenleri ve teknikerleri (paramediklerin) mesleki gelişimine katkı sağlayarak ilimizde sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalite ve standardının artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız faaliyetlerde sizlerin desteği bizim için çok önemli “dedi

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Denizli Sağlık Müdürü Dr Mahmut Tekin sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaparak “çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlimizde sağlık hizmetlerinin gelişimi adına her projeye destek vermeye hazırız” dedi.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş