ATT DER İzmir Enternasyonel Fuarında

İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) bu yıl 82’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 29 Ağustos–8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek fuarı 2 milyona yakın kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Sağlık temasının işleneceği bu yılki fuarın onur konuğu il Sinop; partner ülke ise Srilanka. Bu yılki fuarda ayrıca, gazeteci, yazar ve sanatçıların ziyaretçilerle bir araya gelmeleri sağlanacak.

Kapılarını ilk kez 1 Eylül 1936’da açan İzmir Enternasyonel Fuarı Türkiye’nin yanı sıra dünyanın da en büyük fuarları arasında yer almaktadır. Fuarda, Türkiye genelinde 34 kentten, uluslararası alanda ise 60 ülkeden katılımcı yer alacak. ATT DER, fuarda stant açarak Acil Tıp Teknisyenliği ve Paramedik mesleğinin tanıtımını gerçekleştirerek, ilk yardım ve acil sağlık hizmetleri konusunda da katılımcıları bilgilendirecek.

“Yerli ve yabancı yaklaşık 2 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen Uluslararası İzmir Enternasyonel Fuarında Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği olarak stant açarak katılımcılara hem mesleğimizi tanıtmayı hem de ilk yardım ve acil sağlık hizmetleri konusunda bilgilendirmeyi hedefliyoruz” diyen ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, acil sağlık hizmetlerine son yıllarda büyük katkı sunan meslek grubu olarak Türkiyenin ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan İzmir Enternasyonal Fuarında yer almak mesleğimiz ve meslektaşlarımız adına çok önemlidir. ATT DER mesleğimizin gücünü ve itibarını yükseltmek için çalışmaktadır. Fuara katılacak tüm meslektaşlarımızı ve katılımcıları standımıza bekleriz.”dedi.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş