ATTDER Muğla’dan 112 Başhekimine Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği Muğla 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Emine ÖNSOY ile görüştü.

Ziyarete Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği İl Başkanı Neslihan YILMAZ, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Çiğdem AKIN,ARGE’den Sorumlu il Başkan Yardımcısı Hasan Cengiz YOLCU,Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Filiz AŞIK,Acil Tıp Teknisyeni Ahmet KAYA Katıldı.

ATTDER Muğla il yönetimi olarak Başhekimimiz Dr. Emine ÖNSOY’u uluslar arası kongremize davet ve kongremiz hakkında bilgi vermek için ziyaret ettik. 23-24 Kasımda yapılacak olan kongremizin bilimsel programı, kongrede kimlerin sunum yapacağı kimlerin katılacağı hakkında bilgiler verdik. Dr Emine ÖNSOY Uluslar arası bir kongrenin mesleğin geleceği için önemli olduğunu belirtti. Att ve paramedik arkadaşların sorunlarını ve çözüm yollarını ve Derneğimizin 2014 yılı hedeflerinden bahsettik.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler Derneği Muğla il yönetimi olarak faaliyetlerimize yapmış olduğu katkılardan dolayı İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine ÖNSOY’a teşekkürlerimizi sunduk.

 

Paylaş