ATTDER Kayseri’den Kayseri Komuta Kontrol Merkezine Ziyaret

ATTDER Kayseri İl Başkanlığı Yönetim Kurulu ATTDER Kayseri İl Başkanı Enes Erken ve Yönetim Kurulu Üyesi Demet Bölükbaşı’nın katılımıyla, Kayseri 112 Komuta Kontrol Merkezi’ne ziyaret düzenledi.

Kayseri 112 Komuta Kontrol Merkezi yoğun iş temposu ve sürekli meşguliyetleri sebebiyle ziyareti sürekli ertelenmek zorunda kalan bir birimdi. Böyle olmasına rağmen sakin bir vakitte ziyaret planlandı ve düzenlendi. İlk defa yapılmış olan ziyaretten aralarında üyelerimizin de bulunduğu nöbetçi arkadaşlarımız memnuniyetlerini dile getirdiler.

İl Başkanı Enes Erken; Bu ziyaretlerin belirli aralıklarla devam edeceğini, bu işin başındayken hiç üyemizin bulunmadığı komuta kontrol merkezimizde şu anda üyelerimizi göremekten duyduğu mutluluğu, derneğimizin düzenlediği ve düzenleyeceği faaliyetler olacağını ifade etti.

Derneğimizin kazanımlarından bahseden yönetim kurulu üyesi Demet Bölükbaşı; derneğimizin kazanımlarını, hedeflerini, mesleki gelişimimize katkılarını belirterek, önümüzdeki hafta içerisinde düzenlenen 1. Uluslararası Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği Kongresi hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaptı.

Hekiminden, Sağlık Memuru’na kadar memnuniyet dile getirilen ve verimli geçen görüşmenin ardından yönetim kurulumuz Komuta Kontrol Merkezinden ayrıldı.

Paylaş