ATTDER Batman’dan İl Sağlık Müdür Yardımcısına Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Batman İl Başkanı Muhammed BAĞDİKEN, İl Başkan Yardımcıları Halil DOĞRU ve Müslüm ÇETİN’den oluşan heyet İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Halil ORAK’ı makamında ziyaret etti.

Dr. Halil ORAK ile yapılan görüşmede derneğimizin faaliyetlerini ve Batman il’inde yapacağımız etkinliklerden bahsedildi. Dr. Halil ORAK zamanında kendisinin de sivil toplum kuruluşlarında görev yaptığını ve bu tür kuruluşları her zaman desteklediğini dile getirdi.

İl Başkanı Muhammed BAĞDİKEN; 112 ve hastanelerde görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri’ne EKG eğitimi vermek istediğini ve bu tür eğitimleri sık sık tekrarlamak istediğini dile getirdi.

Dr. Halil ORAK; Eğitimlere kendisininde çok önem verdiğini ve 2014 yılının Batman için eğitim yılı olacağını söyledi. Bu tür eğitimler için her türlü desteği sağlayacağın dile getirdi.

Dr. Halil ORAK ile karşılıklı fikir alşverişi yapılarak görüşme sona erdi. Dr. Halil ORAK bu ziyaretten çok memnun kaldığını ve kapılarının bizlere her zaman açık olduğunu belirtti.

Paylaş