ATTDER Adıyman’da Moral Gecesi Düzenledi

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Adıyaman İl Başkanlığı son zamanlarda sağlık çalışanlarına yapılan şiddete tepki göstermek ve sağlık çalışanlarına moral olmasına yönelik moral gecesi düzenledi.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Adıyaman İl Başkanı Gökhan Er, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddetin bir an önce son bulmasını arzuladıklarını söyledi.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tarafından sağlık çalışanlarına yönelik eğlence düzenlendi. Bir düğün salonunda yapılan ve sağlık çalışanlarının yöresel türküler ile stres attığı geceye İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Şen, 112 Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi Osman Küçükkelepçe ile sağlık çalışanları katıldı.

Gecede konuşan Dernek Başkanı Gökhan Er, sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin son bulmasını istediklerini ifade etti. Er, “Son zamanlarda bizlere karşı psikolojik baskı ve şiddet arttı. Bu tür olayların zaman içerisinde en aza indirilmesini arzuluyoruz. Sağlık çalışanlarına şiddete sıfır toleransı destekliyoruz” dedi.

Paylaş