ATTDER Aydın’dan ADÜ Paramedik Bölümüne Ziyaret

ATTDER Aydın’dan Adnan Menderes Üniversitesi Söke SHMYO’na Ziyaret

ATTDER Aydın il başkanı İsmet ÇELEBİ, öğrenci işlerinden sorumlu başkan yardımcısı İbrahim GÖKÇE, eğitim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Büşra ŞAHİN, sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcısı Sümeyye KALA, basın yayından sorumlu başkan yardımcısı Halime ÖZKAN ve Arzu TELLİ ile ATTDER üyelerimizden Okan FİDAN’ın katılımıyla Adnan Menderes Üniversitesi, Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Paramedik bölüm başkanı Öğretim Görevlisi Gökçe Sibel TURAN’a ziyareti yapılmıştır.

ATTDER Aydın yeni yönetim kurulunun yaptığı ilk üniversite ziyaretinde, ATTDER Aydın yeni yönetim kurulu tanıtıldı ve ATTDER Aydın olarak vizyon, misyon hakkında bilgi verildi. Yıl sonuna kadar olan programlardan bahsedildi.

Paramedik öğrencileri özelinde yapılabilecek eğitimler, staj yerleri ile ilgili sorunlar konuşuldu. Öğrenci işlerinden sorumlu başkan yardımcısı İbrahim GÖKÇE görüşme sonrasında “sadece ATT değil Paramediklerin de derneği olduğumuzu ortaya koyduğumuz güzel bir görüşme oldu.

İlerleyen dönemlerde Paramedik adayı arkadaşlarımızla daha sık görüşeceğiz ve mesleki gelişim açısından çalışmalar yapılacaktır” dedi.

Paylaş