ATTDER Bursa’dan İl Ambulans Servisi Başhekimine Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Bursa İl Başkanlığı, İl Ambulans Servisi Başhekimini Ziyaret Etti.

ATTDER Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK, ATTDER Güney Marmara Bölge Koordinatörü Taner YILDIRIM,  ATTDER Bursa İl Başkanı Okan TURAL, ATTDER Bursa İl Başkan Yardımcıları Önder MADEN ve Aylin KURU görevine yeni başlayan İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Müge Güner’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette, ATTDER Bursa olarak yapılan çalışmalar, gerçekleştirilmek istenilen faaliyetler, Bursa’da çalışan Acil Tıp Teknisyenleri, Paramedikler ve 112 çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.

Ziyaretten memnun kaldığını belirten Dr. Müge Güner, bizlere daima destek olacağını ve personel ile ilişkilerin sıcak tutulması, birlik ve beraberlik adına ATTDER’in iyi bir köprü olduğunu söyledi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede sık sık Dr. Müge GÜNER’i ziyaret edeceklerini belirten ATTDER Bursa İl Yönetimi, fikir alışverişinde bulunmak ve Bursa 112’yi en iyi noktaya getirmek adına çalışacaklarını söylediler.

Aynı zamanda Komuta Kontrol Çalışanlarını da ziyaret eden ATTDER Bursa İl Yönetimi, çalışanların sıkıntılarını dinlerken, derneğimize destek olmalarını böylelikle daha güçlü ve etkin olacaklarını söylediler.

IMG-20140930-WA0002

Paylaş