6. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri SMS Oylaması Başlıyor !

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından her yıl 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde oylama heyecanı başlıyor.

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 6.sı düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde ilk aşama sonuçlandı. İlgili kategoriler için yapılan adaylık başvuruları sonucunda, Altın Ambulans Jürisi tarafından kriterlere uygun görülen adaylar belirlendi.

SMS OYLAMASI 1-12 MART 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK

Bu yıl Altın Ambulans sağlık ödüllerine ;

Acil Tıp Teknisyeni
Paramedik
Başhekim Yardımcısı
Başhekim
Acil Sağlık Hizmetleri Bşk Yrd
Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı
Doktor
Sağlık Memuru
Hemşire
Ekip
Öğrenci
Ambulans Şöförü

Kategorilerinde kabul edilen başvurulardan oylamaya katılmaya hak kazanan adaylar 1-12 Mart 2019 tarihleri arasında duyurulacak.

BU YIL OYLAMALAR SMS SİSTEMİ İLE OLACAK

Bu yıl Altın Ambulans Oylamaları SMS ile yapılacak.Oylarıyla destek vermek isteyen herkes Turkcell ve Türk telekom operatörlerinden ALT yazıp boşluk bırakarak desteklemek istediği adayın SMS Kodunu yazıp 3969′ a kısa mesaj göndererek destek olabilecek.

Paylaş