RESÜSİST Pandemi İçin Yerinizi Ayırtın

Değerli Meslektaşlarımız;

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği olarak Resüsist Pandemi mottosu ile 23 Ocak 2021 tarihinde online ve ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz 7. Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumu’ na sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmeler sağlık profesyonellerinin eğitiminde ve mesleki gelişimlerini sürdürmede doğru stratejilerin multidisipliner bir anlayışla uygulanmasını zorunlu kılmaktadır. Sağlık sisteminin topyekûn bütün fertleri başta olmak üzere, milletçe mücadele verdiğimiz zorlu salgın sürecinde de meslektaşlarımızı güncel bilgiye ulaştırmak en önemli önceliğimizdir. Bu amaçla 2016 yılından beri organizasyonunu gerçekleştirmekte olduğumuz ve her geçen yıl artan ivmesi ve katılımcı sayısı ile Hastane Öncesi Acil Tıp Sisteminin en önemli bilimsel aktivitelerinden biri olan Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumu’ nu bu yıl devam eden Covid-19 Pandemisi nedeniyle sanal bir deneyime dönüştürdük.

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı bu bilimsel şölende; Acil Tıp Sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı, özellikle pandemi sürecinde yaşadığımız sorunlara karşı da ortak aklı hâkim kılmayı hedefliyoruz.

İzmir, İstanbul, Batman, Diyarbakır, Adana ve Denizli’ den sonra online olarak gerçekleştireceğimiz 7. Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde Resüsitasyon Sempozyumu “Resüsist Pandemi” de sizleri aramızdan görmekten mutluluk duyacağız. Sevgi ve Saygılarımla…

Abdullah BALTACI
Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Y.K. Başkanı

Kayıt ve Detaylı Bilgi

https://www.resusitasyon.net

Paylaş