ATTDER Adana Eğitimde Rekor Kırdı

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanlığının Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde düzenlediği EKG Eğitimine,  fazla katılım dikkatleri çekti.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana il Başkanı Süleyman YILDIRIM düzenlenen eğitimde 272 kişinin olduğunu söyledi. Yaptığı konuşmada tüm sağlık çalışanı arkadaşları için çaba sarf ettiklerini söyleyen Yıldırım bu kadar katılımın olması bizleri çok mutlu etti dedi.

Bu eğitim bizim önümüze bir referans oldu arkadaşlarımızın ne kadar istekli olduklarını bir kez daha gördük, bizlerden istenildiği taktirde bu tür eğitimlere durmadan devam edeceğiz dedi.

Eğitim Adana’da olmasına rağmen çeşitli illerden oldukça fazla katılımın olması da dikkatleri çekti.
Eğitime Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK,Yönetim kurulu üyeleri ve diğer illerin il başkanları da katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Genel Başkan Yaşar GÖKBAYRAK  konuşmasında, salonu dolduran tüm katılımcılara teşekkür etti. Mesleğimizin her geçen gün daha da önem kazandığı ve Acil Tıp Teknisyenliğinin toplum tarafından tanınarak tercih edilen bir meslek haline geldiği günümüzde mesleki gelişimimizi sürdürmede mezuniyet sonrası eğitimler önemli bir yere sahiptir, bu eğitimler aksatılmadan tüm illerde devam edecektir dedi.

Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM, yaptığı konuşmada biz Acil Tıp Teknisyenleri Derneği olarak sadece Acil Tıp Teknisyenleri değil, Tüm sağlık çalışanlarının yanında olduklarını, ayrım gözetmeksizin yapılan eğitimlerde tüm sağlık çalışanlarının katılacağını söyledi.

Her sağlık çalışanlarının kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Yıldırım, ilerleyen zamanlarda bu tür çalışmalarımız devam edecek dedi.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş