İzmir Bowling Turnuvası Tamamlandı

ATT DER İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 1.Bowling Turnuvası yapıldı. Hilton da düzenlenen turnuvaya İzmir 112’de çalışan çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada ATT Arzu Kılınç en yüksek skora ulaşarak birinci oldu.

ATT DER İzmir İl Başkanı Mesut Yıldız “stresli ve zor bir mesleğin mensuplarıyız. Sosyal faaliyetlerle meslektaşlarımızı bir araya getirerek hem stres atıyoruz hem de mesleki dayanışmaya katkı sağlıyoruz. Katılan bütün meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. ATT DER İzmir İl Başkanlığı olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de etkinliklerimiz devam edecek”dedi. Turnuva dereceye girenlere ödüllerin verilmesiyle son buldu.

Haber Fotoğrafları için tıklayınız

 

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş