ATTDER Adıyaman İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Bildiğimiz üzere 14 Aralık 2012 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında Genel Merkez Yönetim Kurulu belirlenmiştir. Yeni dönemde de mesleğimiz adına yeni kazanımların elde edileceği vurgulanmıştır. Bizde Adıyaman ilinde Genel Merkezin desteği ile ekibimizi kurduk ve çalışmalara başladık.

Yeni bir meslek dalı olması sebebiyle sorunlarımız çok, çözüm yollarının az olduğunu gördük. Bu çözüm yollarına birlikte hareket ederek ulaşabileceğine inandık. Mesleğimize en iyi şekilde sahip çıkarak, sorunlarımıza çözüm yollarını aramak, bulmak, dile getirmek gayemizdir.

Bu amaçlar doğrultusunda Adıyaman İlinde kısa vadede, paylaşımcı bir anlayışla, iyi teşkilatlanarak, öncelikle çeşitli eğitim faaliyetlerini İlimizde gerçekleştirebilme ve yanı sıra sosyal faaliyetlerini de sürdürebilme gayretindeyiz.

ATT DER Adıyaman İl Yönetimi Şu isimlerden oluşuyor;

İl Başkanı: Kenan KAYMAK
İl Başkan Yardımcısı(Teşkilatlanma): Yusuf POLAT
İl Başkan Yardımcısı(Eğitim): Çağlar USLU
İl Başkan Yardımcısı (Sosyal İşler): Hüseyin KURTULAN
İl Başkan Yardımcısı (Öğrenci İşleri): Esma Genç

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş