ATTDER Kayseri İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Bildiğimiz üzere 14 Aralık 2012 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında Genel Merkez Yönetim Kurulu belirlenmiştir. Yeni dönemde de ATT’ler hakkında yeni kazanımların olmaya devam edeceği vurgulanmıştır.

Bizde ATTDER Kayseri olarak İlimizde ekibimizi kurduk ve çalışmalara başladık.

ATTDER İl Başkanı Enes Erken; “Yeniden yapılanmaya gidilen acil sağlık sisteminde acil tıp teknisyenleri olarak, Hep birlikte hareket edip mesleğimize en iyi şekilde sahip çıkarak, sorunlarımıza çözüm yollarını aramak, bulmak, dile getirmek gayemizdir.

Bu amaçlar doğrultusunda ATTDER Kayseri il yönetimi olarak ilimizde kısa vadede, paylaşımcı bir anlayışla, iyi teşkilatlanarak, öncelikle çeşitli eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilme ve yanı sıra sosyal faaliyetlerini de sürdürebilme gayreti içindeyiz” diye konuştu.

ATTDER Kayseri İl Başkanı Enes Erken Yönetimini şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı Enes Erken
İl Başkan Yardımcısı: Süleyman Bozdemir (Teşkilatlanma)
İl Başkan Yardımcısı: İsmet Çelebi – Arif Çağrı Aydına (Eğitim)
İl Başkan Yardımcısı: Esra coşkun (Sosyal İşler)
İl Başkan Yardımcısı: Hayreddin Zahid Yıldırım (Öğrenci İşleri)

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş