ATTDER Osmaniye İl Başkanlığı Yönetim Kurulunu Belirledi

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATT DER) 14 Aralık 2012 tarihinde yaptığı genel kurul sonrasında genel merkez yönetim kurulunu belirlemiştir.

ATTDER Osmaniye’de İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

İl Başkanı Mehmet Emin Çuhadar yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Osmaniye’de bulunan acil tıp teknisyenlerinin tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, att’lerin için birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.

Çuhadar, meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz üzerine yoğunlaştık dedi.
Meslektaşlarımızın önemli sorunlarından olan üst öğrenimde fırsat eşitliği konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Osmaniye’de bulunan tüm acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerini dernek çatısı altında olmaları gerektiğini belirterek, derneğe üyelikte mobil aidat yöntemine geçildiğini ve mesaj kutusuna ATTDER yazıp 8071′e göndererek üye olabileceklerini açıkladı.

Osmaniye İl Başkanı Mehmet Emin Çuhadar yönetim kurulunu şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı
Mehmet Emin ÇUHADAR

İl Başkan Yardımcısı (Kamu Çalışanları Teşkilatlanmadan Sorumlu)
Tahsin Avşar

İl Başkan Yardımcısı (Eğitim İşlerinden Sorumlu)
Mehrali BÜYÜKKARABAĞ – Metin KILIÇ

İl Başkan Yardımcısı (Sosyal İşler Sorumlusu)
Ayşegül ABALI – Derya ŞEN

İl Başkan Yardımcısı (Öğrenci Faaliyetleri Sorumlu)
Batuhan ARKAN -Canan KARAKURT

İl Başkan Yardımcısı ( Özel Sektör Teşkilatlanmadan Sorumlu)
Eyüp DOĞAN

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş