ATTDER Diyarbakır İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATT DER) 14 Aralık 2012 tarihinde yaptığı genel kurul sonrasında genel merkez yönetim kurulunu belirlemiştir.

ATTDER Diyarbakır İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

İl Başkanı Faysal ERKEK yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Diyarbakır’da bulunan acil tıp teknisyenlerinin tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, att’lerin için birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.

Faysal Erkek meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz üzerine yoğunlaştık dedi.
Meslektaşlarımızın önemli sorunlarından olan üst öğrenimde fırsat eşitliği konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

ATTDER Diyarbakır İl Başkanı Yönetimini şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı Faysal ERKEK
İl Başkan Yardımcısı: M.Sait ELEŞTİR (Teşkilatlanma)
İl Başkan Yardımcısı: Mehmet KARAKAŞ (Eğitim)
İl Başkan Yardımcısı: Çiğdem ŞENYİĞİT-Ferhat KARAOĞLAN (Sosyal İşler)
İl Başkan Yardımcısı: M.Zülfü ECE-Ceylan AKTAŞ (Öğrenci İşleri)

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş