Osmaniye İl Başkanlığımız 112 Başhekimliğine Ziyarette bulundu

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Osmaniye il Başkanlığımız 112 Başhekimi Dr. Yasin GÜNGÖR’ü makamında ziyaret etti.

Başhekim Dr.Yasin GÜNGÖR ile Osmaniye’de çalışan meslektaşlarımızın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Dernek olarak kararlaştırdığımız ve tüm Türkiye’de kabul gören 22 mart Acil Tıp Teknisyenleri günü programı için Osmaniye’de yapılacak olan faaliyetlerden bahsedildi ve başhekim GÜNGÖR’ün fikirleri alındı.

Osmaniye 112 Başhekimi Yasin GÜNGÖR‘den desteklerini istendi . Sayın Başhekim gereken desteği verebileceklerini söylediler. Görüşme de acil sağlık sisteminin yapı taşı olan acil tıp teknisyenlerinin yaşamış olduğu sorunlar Sayın Dr.Yasin GÜNGÖR’e iletildi ve çözüm önerileri üzerine görüşmede bulunuldu.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Osmaniye il yönetimini sıcak karşılayan başhekim Dr.Yasin GÜNGÖR’e ATTDER Osmaniye İl Başkanı Mehmet emin ÇUHADAR ve diğer yönetim kurulu üyeleri teşekkürlerini sundu.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş