ATTDER Muğla Yönetiminden Sendika Ziyaretleri

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Muğla il Başkanı Neslihan Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları, Çiğdem Akın, Filiz Aşık, İsmail Aktürk, Faruk Tayfun Çalışkan’dan oluşan heyet Muğla Türk Sağlık Sen İl Başkanı İncilay GEZGİN ve Muğla Sağlık Sen İl Başkanı EKREM ŞABABOĞLU ziyaret etti.

Ziyaretlerde Acil Tıp Teknisyenleri Derneğinin kuruluş amaçlarından, faaliyetlerinden, üye sayısından ve hedeflerinden bahsedildi. Acil sağlık sistemi hakkında gündeme ilişkin konular konuşuldu.

Acil Tıp Teknisyeni Meslektaşlarımızın görevlerini icra ederken yaşadıkları sıkıntıların çözümü noktasında fikir alış verinde bulunuldu.

Muğla ATTDER olarak yapılacak eğitimler, faaliyetler ve sosyal organizasyonlardan bahsedildi. Yapılacak faaliyetlerde destek olacaklarını belirtildi.

Acil Sağlık Hizmetinin sorunlarının çözümünde ATTDER gibi bir derneğin kendilerine de sorunların çözümü noktasında yardımcı olacağı belirtildi.

Dernek yönetimine yeni dönemde hayırlı olması temennilerinde bulunuldu.

Sağlık Meslek Liselerinde Öğretmen Olmak İçin…!

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş