ATTDER Niğde İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATT DER) 14 Aralık 2012 tarihinde yaptığı genel kurul sonrasında genel merkez yönetim kurulunu belirlemiştir.

ATTDER Niğde İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

Niğde İl Başkanı Meryem Erkılınç Acar yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Niğde’de bulunan acil tıp teknisyenlerinin tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, att’lerin için birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.

Erkılınç, meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz üzerine yoğunlaştık dedi.

Niğde’de bulunan tüm acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerini dernek çatısı altında olmaları gerektiğini belirterek, derneğe üyelikte mobil aidat yöntemine geçildiğini ve mesaj kutusuna ATTDER yazıp 8071′e göndererek üye olabileceklerini açıkladı.

Niğde İl Başkanı Meryem Erkılınç Acar yönetim kurulunu şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı: Meryem Erkılınç Acar
İl Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma): Mehmet Akif Ayhan
İl Başkan Yardımcısı (Öğrenci işleri): Kübra Kılıç – Zehra Poçulu
İl Başkan Yardımcısı (Eğitim İşleri): Emel Eker
İl Başkan Yardımcısı (Sosyal Faliyetler): Emrah Taşdelen

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş