ATT DER Hatay İl Başkanlığından İstasyon Ziyaretleri

ATTDER Hatay İl Başkanı Osman Nuri Kundakçı İl Başkan yardımcıları İlyas Yıldır, Erkan Çelen, Burhan Daşkın ve üye Esra Sönmez’den oluşan ATTDER Hatay İl yönetimi İstasyon ziyaretleri yaptı.

Hatay İl yönetimi önce 112 Komuta Kontrol merkezini ziyaret ederek dernek faaliyetlerinden bahsettiler. Daha sonra Antakya narlıca ve Belen 112 ekiplerine ziyaretlerde bulunuldu. Ekip ler tarafından sıcak karşılanan il yönetimi ATT DER’in bölgemizdeki ve genel faaliyetlerinden bahsetti. Yapılan görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri Derneği’nin kuruluşu, çalışmaları, yaptıkları, yapacakları, yapmakta olduğu faaliyletlerden bahsedildi. Mesleki haklarımız, Acil Tıp Teknisyenlerinin eğitimi ve mesleki haklara sahip çıkma konusunda ortak paydalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş