ATTDER Samsun İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Samsun İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

ATTDER Samsun İl Başkanı Kazım Karaca “Yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Samsun’da bulunan acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerin(paramedik) tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, Acil Tıp Teknisyenleri ve teknikerlerinin(paramedik) birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.”

Kazım Karaca, “Meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

ATTDER Samsun İl Başkanı Kazım Karaca Yönetimini şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı: Kazım KARACA
İl Başkan Yardımcısı(Teşkilatlanma): Erşen ERSOY
İl Başkan Yardımcısı(Eğitim) : Fatih DOĞAN
İl Başkan Yardımcısı(Sosyal İşler) :İbrahim ULUÇ – Oğuzhan EMRE
İl Başkan Yardımcısı(Öğrenci Faaliyetleri):Suat SAĞLAM – Hasan YILMAZ

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız[/box]

Paylaş