Çanakkale 112 Çalışanları ATTDER’in İftarında Buluştu

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Çanakkale İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Dabakoğlu Tesislerinde yapılan iftar yemeğine İl Sağlık Müdürü Dr.Namık Kemal Kubat,Müdür Yardımcısı Dr.Nihat Taşdoğan,Şube Müdürü Dr.Şükrü Kabaş,112 Başhekimi Dr.Mehmet Sönmezler, 112 çalışanları, Dernek üyelerimiz ve İl Sağlık Müdürlüğü personeli katıldı.

ATTDER Çanakkale il başkanımız yemeğimize katılan personelimize teşekkür ederken,birlik beraberliğimizin her daim devam etmesini diledi.

ç.ifrar 2
ç.ifrar 3
ç.ifrar 5
ç.ifrar-6

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş