ATTDER Batman’dan İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Batman İl Başkanı Ertuğrul Kılınç, İl Başkan Yardımcıları Muhammed Bağdiken ve Fatih Sönmezsoy’dan oluşan heyet İl Sağlık Müdürü Dr. İhsan Bodakçı’yı makamında ziyaret etti.

Dr. İhsan Bodakçı ile yapılan görüşmede derneğimizin faaliyetlerini ve Batman il’inde yapacağımız etkinliklerden bahsedildi.

İl Sağlık Müdürü Dr. İhsan Bodakçı böyle bir oluşumun Batman adına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek bu tür çalışmaları desteklediklerini dile getirdi.

Yapılan görüşmede son zamanlarda türlü spekülasyonlara yol açan ilçe istasyonlarının entegrasyon sorunu soruldu. Dr. İhsan Bodakçı pazartesi’nden itibaren çalışmalara başlanacağını belirtti.

ATT-DER Batman olarak tüm yöneticilerle görüşmelerimiz sonucu ortaya çıkan netice de bayramdan sonra ilçelerde bulunan istasyonların açılacağı sonucuna varılmıştır.

Bu kararı bekleyen tüm meslektaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız[/box]

Paylaş