ATTDER Bursa İftar Yemeği Düzenledi

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Bursa İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Tarihi Sümbüllü Bahçe Konağında yapılan iftar yemeğine İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Zeynep Gençerler Şube Müdürü Dr. Mehmet KAVAK,112 Başhekimi Dr. Timur İNCE, Başhekim Yard. Dr. Adnan ADIGÜZEL, Başhekim Yard. Müge GÜNER, Başhekim Yard. Mehmet BAŞ 112 çalışanları, Dernek üyelerimiz, STK Temsilcileri ve Bursa Sağlık-Sen’den yetkililer katıldı. Son anda İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan AKAN sağlık sebebinden dolayı katılamayacaklarını bildirerek katılan tüm peronele selamlarını iletti.
112 Başhekimi Dr. Timur İNCE’ nin Doğum günü olması sebebiyle iftardan sonra kutlama yapıldı.

ATTDER Bursa il Başkanı Hasan Bozok yemeğimize katılan idarecilerimize, personelimize, sendika ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederken, birlik beraberliğimizin her daim devam etmesini diledi.

bursa iftar 2
bursa iftar 3bursa iftar 5
bursa iftar 4

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş