ATTDER Denizli İl Başkanlığı İftar Yemeği Düzenledi

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Denizli İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Denizli’de, 112 çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Denizli İl Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeğine ATT DER Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK, Denizli merkez ve ilçelerinde çalışan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler katıldı.

İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan ATT DER Denizli İl Başkanı Kazım Boyacıoğlu yemeğe katılan ATT ve Paramediklere teşekkür ederek,”Denizli de yeni kurduğumuz yönetim kurulumuzla bu ilk organizasyonumuzdu.Türkiyenin dört bir yanında olduğu gibi ATT DER olarak Denizli de de faaliyetlerimiz devam edecek”dedi.

ATTDER Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK yaptığı konuşmada “organizasyon için emeği geçenlere teşekkür ederim.Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak sorunların çözümü adına omuz omuza vererek çalışmalıyız.”dedi

Türkiye’nin 70 ilinde yönetimlerin oluşturulduğunu ve birkaç ay içerisinde bütün illerde teşkilatlanmayı tamamlama hedeflerinin olduğunu ifade eden Yaşar GÖKBAYRAK, hastane öncesi acil sağlık hizmetlerine yön veren bir dernek olma yolunda hedeflerine ilerlediklerini söyledi.Yemeğe katılan Acil Tıp Teknisyeni ve Paramediklerin sorunlarını dinleyen Gökbayrak,sorunların çözümü için çalışmalar yapılacağını belirtti.

denizli iftar 3
denizli iftar 2

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş