Tokat 112 Çalışanları ATTDER’in İftarında Buluştu

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Tokat İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Tokat, 112 çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Tokat İl Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeğine Tokat merkez ve ilçelerinde çalışan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler katıldı.

İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan ATTDER Tokat İl Başkanı Salim Söyler yemeğe katılan ATT ve Paramediklere teşekkür ederek,”Tokat’da yeni kurduğumuz yönetim kurulumuzla bu ilk organizasyonumuzdu.

Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi ATTDER olarak Tokat’da da faaliyetlerimiz devam edecek”dedi.

Tokat iftar 3
Tokat iftar 2

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş