ATT DER Eskişehir’den İl Sağlık Müdürlüğüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik )  Derneği Eskişehir  İl Başkanlığı ,Eskişehir İl Sağlık Müdür V.Kadir DEMİREL ve Müd. Yrd. Erdinç ÖZKURT İle görüştü

 Görüşme’ye Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Eskişehir  İl Başkanı Fikret İZGİ Katıldı.

     Mesleğimizin Her alanında özverili çalışan,genç ve dinamik bir meslek grubunun Sivil Toplum Kuruluşu olduklarını ifade eden Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik )  Derneği Eskişehir  İl Başkanı Fikret İZGİ ,üzerlerine düşen her görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

     Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri ( Paramedik ) Derneği’nin vizyonu,misyonu ve amaçları hakkında bilgi veren İZGİ ,Derneğin Eskişehir Kolunda Yapmış Oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ayrım yapmadan Tüm Sağlık personeli arkadaşlarımızın Yanında olduklarını ifade eden İZGİ ,herkesin sorunlarını ve isteklerini dinlemekte ve çözüm arayışı için çaba içerisinde olduklarını ifade etti.

     Yapılan Görüşmeden Oldukça Memnun Olan  Eskişehir İl Sağlık Müdür V.Kadir DEMİREL ve Müd. Yrd. Erdinç ÖZKURT   Bize aktarılan sorunları ve çözüm önerilerini önemsiyoruz ve en kısa zamanda uzlaşı halinde bir sonuca ulaştıracağız. Bizlere sıkıntıların tesbiti ve çözümü sürecinde destek veren ATTDER İl Başkanlığı’na samimiyetlerindenden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.. Ziyaretten Oldukça memnıun olduğunu birkez defa ifade ederken,Her konuda arkadaşlara Destek vereceklerini ifade etti.”

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş