ATTDER Muğla’dan Yeni Şube Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği İl Başkanlığından Şube Müdürüne Ziyaret.

ATTDER Muğla il Yönetimi Yeni 112 Şube Müdürü Dr.Eriş Başaran Akça’yı ziyaret etti.

Birkaç ay önce göreve başlayan yeni 112 Şube Müdürümüz Dr. Eriş BAŞARAN AKÇA’YI görevinde başarılar dilemek için ziyaret ettik. ATTDER MUĞLA yönetimi olarak yapmış olduğumuz etkinler hakkında bilgiler verdik.

Şube müdürümüz “sizler istasyonlarda çalışıyorsunuz ATT ve Paramedik arkadaşların yaşadığı sorunları daha kolay tespit edebilirsiniz, yaşanan sorunları çözüm önerileri ile bizlere iletmeniz beni çok memnun eder “dedi.
Bazen bizim sorun olarak görmediğimiz ama çözümü basit olan konular olabileceğini söyledi ve bizlerden sürekli istasyonlarla iletişim içinde olmamızı istedi.

Ayrıca Muğla 112 de çalışan 112 ekiplerinin, komutanın ve yönetim kadrosunun fedakârca çalıştığını ve dernek olarak yapacağımız faaliyetlerde her zaman bizleri destekleyeceğini belirtti.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler Derneği Muğla il yönetimini sıcak karşılayan Şube Müdürümüz Dr. Eriş BAŞARAN AKÇA’YA ATTDER Muğla yönetimi olarak teşekkürlerimizi sunduk.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş