Genel Başkan Yaşar Gökbayrak’dan Denizli Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, ATTDER Denizli İl Başkan Kazım Boyacıoğlu ve başkan yardımcıları Ramazan Elmas, Oğuzhan Can’dan bir oluşan heyet ile Denizli İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Bekir Yenipazarlı’yı ziyaret etti.

Ziyarette Denizli’de çalışan 112 çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri dile getirilirken Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneğinin faaliyetleri, hedefleri ve projeleri konusunda da bilgi verildi. İl Sağlık müdür yardımcısı Dr. Bekir Yenipazarlı yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade etti. ATT ve Paramedikleri kapsayan böyle bir derneğin Denizli adına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek bu tür çalışmaları desteklediklerini ifade etti.

Genel Başkan Yaşar GÖkbayrak; Dernek olarak meslektaşlarımızın sıkıntılarını resmi anlamda ifade etmeyi ve ülkemizde insanlarımıza hak ettiği, uluslararası standartlarda bir acil sağlık hizmetinin sunumuna katkıda bulunmayı hedefledik. Ve geçen yedi yıllık süre boyunca Türkiye’nin bir çok ilinde il başkanlıklarımızı oluşturduk ve tüm ülke genelinde dernek bayrağımızın dalgalanması gibi bir idealimiz var dedi. Yaptığımız eğitimlerle sosyal aktivitelerle her iki yılda bir düzenlediğimiz sempozyumlarla ve bilimsel faaliyetlerle, panellerle hem mesleğimize hem de ülkemiz acil sağlık hizmetine katkıda bulunmaya devam ediyoruz kasım ayında da Uluslararası acil tıp teknisyenleriği ve teknikerliği kongresini düzenliyoruz dedi. Genel Başkan Yaşar gökbayrak İl Sağlık Müdür yardımcısına derneğin kazanımlarından ve önümüzdeki yapmayı planladıkları hak kazanımlarından bahsederek kendisini ve dernek yönetimini makamında kabul eden il sağlık müdür yardımcısı Dr. Bekir Yenipazarlı’ya nezaketinden ötürü teşekkür etti.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş