ATTDER Muğla İl Başkanlığından Başhekime Ziyaret

ATTDER Muğla il Yönetimi İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine ÖNSOY’u ziyaret etti.

ATTDER Muğla il yönetimi olarak Başhekimimiz Dr. Emine ÖNSOY ile Muğla’da çalışan meslektaşlarımızın sorunları ve çözüm önerileri hakkında konuşuldu. Daha önce yönetim olarak iletmiş olduğumuz sorunlarla ilgili bakanlıkla yazışmaların yapıldığı ve cevap beklenildiğini öğrenildi.

Başhekimimiz ” halkı 112 kullanımı konusunda bilgilendirme” projesinde dernek olarak bizlerinde yer almasını istedi.
Başhekimimize teşekkür ederek ATTDER MUĞLA yönetimi olarak halkı 112 kullanımı konusunda bilgilendirme eğitimlerinde aktif rol alacağımızı söyledik.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler Derneği Muğla il yönetimi olarak İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine ÖNSOY’a teşekkürlerimizi sunduk.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş