ATT DER Aydın’da durmak bilmiyor.

ATT DER Aydın il başkanlığı yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor. ATT DER Aydın İl Başkanlığı 112 çalışanlarının sorunlarını ve önerilerini dinlemek için 160 Efeler 112 ASHİ personeline ziyarette bulundu.

Ekip tarafından sıcak karşılanan il yönetimi ATT DER’in bölgedeki ve genel faaliyetlerinden bahsetti. Yapılan görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri ( Paramedik ) Derneği’nin kuruluşu, çalışmaları, yaptıkları, yapacakları, yapmakta olduğu faaliyletlerden bahsedildi. Mesleki haklarımız, Acil Tıp Teknisyenlerinin ve Paramediklerin eğitimi ve mesleki haklara sahip çıkma konusunda ortak paydalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş