ATTDER Zonguldak Amasra’ya Gezi Düzenliyor

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Zonguldak İl Başkanlığı tarafından Amasra’ya gezi düzenlenecektir.

ATTDER Zonguldak gezi proğramı şu şekildedir.

15.09.2013 tarihinde Sabah 07.00’de Zonguldak Köprü üstü AKCANSA tur önünden hareket edilecek olup, Bakacakkadı 100. Yıl Tesislerinde veya Park resteurantda kahvaltı yapılacaktır.

Ardından Bartın’a İnkumunda çay molası verip Amasra’ya ulaşılacak. Burada rehberimiz eşliginde Amasra Kalesi ve Müzesi, Çekiciler çarşısını ve iskeleyi gezip Çakraz’a hareket edip Burada Yakamoz Resteurantta yemeğimizi alıyoruz. Günün taze balığı ve yeşil salata.

Ardından geç saatlerde geri dönüyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Ulaşım, Kahvaltı, Rehberlik ve Çakrazdaki yemek.

Gezi Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon: 0533 551 28 21

GEZİ ÜCRETİ: 60 TL

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş