ATT DER’den Aydın Belediye Başkanına Ziyaret

ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri ve Aydın İl Başkanı Feyza Duygu Örsçelik, İl Başkan Yardımcısı Sevil Akdemir’den oluşan heyet Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede ATTDER’ in ülke genelinde faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verilirken Aydın İl Başkanlığı tarafından Aydın’da yapılması planlanan projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak ATT DER’in mezuniyet sonrası eğitimler ve çalışanların özlük haklarının iyileştirilmesi için yapılan çalışmaların yanında sosyal projelere de önem verdiğini belirterek bu konuda işbirliği yapabiliriz” dedi.

ATTDER Aydın İl Başkanı Feyza Duygu Örsçelik ATT DER-Aydın Belediyesi işbirliği ile belediye çalışanlarına ve Aydın halkına yönelik olarak ilk yardım eğitimlerinin düzenlenebileceğini belirterek “Biz bu konuda elimizden gelen gayreti gösteririz” dedi. Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek “ilk olarak belediye çalışanlarına yönelik bir ilk yardım eğitimi planlayabiliriz.

Aydın Belediyesi olarak sağlık alanına özel bir önem veriyoruz. Kurduğumuz AYBA (Aydın Belediyesi Hizmet Ağı) ile doktorumuz ve sağlık çalışanlarıyla halkımıza evde bakım hizmetleri vb. konularda sağlık hizmeti sunuyoruz dedi.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş