ATTDER Tekirdağ’dan Şube Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Tekirdağ İl Başkanı Yusuf Ziya Erol Acil Afet Şube Müdürü Zafer SOYKIRLI’yı makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede, Derneğimizin Amacı,çalışma alanları vizyon ve misyonu ile derneğimizin faaliyetleri ve Tekirdağ il’inde yapacağımız etkinliklerden bahsedildi.

Yapılan Ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Şube Müdürü SOYKIRLI Yapılan çalışmalarda derneğimizin yanında olacağını ve destek vereceğini ifade etti.

İl Başkanımız Yusuf Ziya EROL 23-24 Kasım’da Ankara’da olacak Uluslar arası Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği ( Paramedik ) kongresine Şube Müdür Zafer SOYKIRLI’yı davet etti.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş